27.06.2016 – Spotkanie Wro PTMA

Drodzy !!!
Zaczynamy pełną parą !!!

27 czerwca (w pon) odbędzie się pierwsze spotkanie oficjalnie zatwierdzonego Wrocławskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii. (http://www.wroclaw.ptma.pl/)
Pierwszymi naszymi niesamowitymi gośćmi będą członkowie Continuum Rover Team Uwr – zespołu, który zajął fantastyczne 3 miejsce w międzynarodowym konkursie łazików masjańskich – opowiedzą nam o swojej przygodzie i sukcesie w USA. (http://urc.marssociety.org/)
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą „wylądować” na MARSIE.

Dla tych, którzy chcą zapisać się do PTMA prosimy zapoznać się ze statutem (http://ptma.pl/sample-page/). Podczas spotkania będzie można wypełnić deklarację, możecie ją też wcześniej podpisać i przynieść na spotkanie (http://ptma.pl/deklaracja/deklaracja.pdf). Składka członkowska za pół roku wynosi 25 zł (studenci i uczniowie 20 zł) + 5zł wpisowego dla każdego. Bardzo prosimy o przyniesienie wyliczonej kwoty 🙂

Miejsce:
ul. Kopernika 11, Wrocław, Sala wykładowa Instytutu Astronomii, bud A
Czas: 27.06.2016r (poniedziałek)
godz. 19.00 – spotkanie ogranizacyjne WTMA (zapisy, zbieranie składek, rozdawanie legitymacji, sprawy bieżące, bieżące projekty)
godz. 20.00 – wykład Szymona Kopera z Continuum Rover Team UWr.
UWAGA!! Jeżeli będzie nas więcecj niż 40 osób i pogoda bedzie sprzyjać wykład odbędzie się na świeżym powietrzu. Mamy nadzieję, że dotrze z USA do nas ŁAZIK, który mógłby zostać nam zaprezentowany przez Team.

Na zdjęciu powyżej łazik zespół Continuum Rover Team UWr w USA

Ten wpis został opublikowany w kategorii kronika, spotkania, wykłady. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *