29 Września spotkanie Wrocławskiego Oddziału PTMA

Powracamy po niemal półrocznej blokadzie. Najpierw ograniczenia związane z COVID 19, a później okres wakacyjny. Spowodowało to niemały rozgardiasz w naszych spotkaniach. Udało się zrealizować spotkania Online ale niestety niektóre wykłady musiały zostać przełożone. Z racji obostrzeń zmieniło się też miejsce następnego spotkania. Dotychczas używana Sala udostępniana nam dzięki uprzejmości Uniwersytetu Wrocławskiego pomieściłaby ok 10 osób przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Dlatego zdecydowaliśmy się na nietypowy termin i godzinę oraz miejsce. I dzięki uprzejmości Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 możemy skorzystać z ich sali. Spotkanie i wykład odbędą się więc 29 Września we wrotek 17.00 do 19.45 w budynku Sektor3 przy ul Legnickiej 65.

Odbędzie się przełożony wykład: „Nieciągły świat, czyli o małych porcjach wielkiego Wszechświata – podstawy fizyki kwantowej”

Z racji ograniczonej ilości miejsc pierwszeństwo mają członkowie PTMA. Postaramy się też przeprowadzić transmisję wykładu online. I na bieżąco będziemy informować o wszelkich zmianach na naszej grupie dyskusyjnej i stronie FB. Ze względu na ilość zakażeń wirusem sytuacja w kraju jest dynamiczna a priorytetem zawsze było i jest bezpieczeństwo członków PTMA i wszystkich słuchaczy.

Link do Transmisji na YouTube – https://www.youtube.com/watch?v=hfReIr88d88

Ten wpis został opublikowany w kategorii kronika. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *